תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

איך להתכונן ליום החתונה?

תכנון חתונה דורש הרבה זמן וכוחות נפשיים, בין כל הכנות יש לקחת בחשבון את דעותיהם של ההורים (שברוב המקרים משלמים חלק נכבד מהוצאות החתונה). תכנון החתונה יוצר לא מעט קונפליקטים בין הזוגות. מה שגורם ליחסים להפוך לסיר לחץ.

. אז אספנו עבורכם כמה טיפים שיעזור לכם לעבור את התקופה של התכנון בשלום, ואולי אף ליהנות מהם.

שיחות על חתונה מחוץ לבית


בגלל שיש לא מעט החלטות שיש לקבל, ולא תמיד הצדדים מסכימים על כל דבר, כדאי לבצע את השיחות על תכנון החתונה מחוץ לבית, בבית קפה או מסעדה, באווירה נינוחה ורגועה ותוך כדי להחליט על כל הפרטים של החתונה.

קניית טבעות נישואין


את קניית טבעת הנישואין כדאי לבצע באותו המקום הו רכשתם טבעת אירוסין, גם תקבלו הנחה משמעותית מכיוון שאתם לקוחות חוזרים, וגם יש הרגשה שאתם מכירים את המקום, ואת העיצובים השונים שיש לו להציע, אם התחברתם למקום בעבר שרכשתם טבעות אירוסין, אין סיבה לא לחזור לאותו מקום. מעבר לכך שביקור בחנות הטבעות האירוסין יגרום לכם לחזור כמה חודשים בזמן לרגע הצעת הנישואין, שזה תמיד מרגש ומקרב.

אם אתם זקוקים לחברת שיווק שתעזור לכם בכל הנוגע לקניית טבעות אירוסין ותעשה לכם מחקר שיווקי בשטח, נסו את אינטרקליק שיווק זה אנחנו.

טיפולי ספא מרגיעים
בגלל שתכנון החתונה לוקח מספר חודשים אבל בסופו של דבר החודש האחרון הופך להיות הכי גדוש במשימות חשוב לתת לעצמכם טיפולים מרגיעים בחודש האחרון לפני החתונה, מה שיעזור לכם להוריד לחץ. הטיפולים לא חייבים להיות בספא יוקרתי אלא גם אצל קוסמטיקאית בעיר מגוריכם, לדוגמא: אם אתם גרים היום בעיר רחובות, אין צורך לנסוע לספא באזור תל אביב או קיסריה, אשפר לפנות לקבל טיפולי פנים מרגיעים אצל קוסמטיקאית ברחובות, טיפול פנים מרגיע של שעה עושה את העבודה ומחזיר אתכם רעננים להמשך המשימות שיש לבצע, כמו כן מדובר על זמן איכות מרגיע שמאוד חשוב לפני החתונה.

סוף שבוע רגוע
שובע לפני החתונה, בסוף השבוע קחו לכם לילה בבית מלון או צימר, כדי באמת לחזור לאהבה ולהבין למה התאהבתם זה בזו. ההכנות של החתונה באולמי סטואה הופכות את חיי היומיום למרוץ נגד הזמן, במיוחד אם שני בני הזוג עובדים במשרה מלאה, וצריכים אחרי יום עבודה לנסוע לכל בעלי המקצוע לסגור את הדברים, ביקורים באולם לצורך החלטה על עיצובים, בחירת חליפה לחתן, קניית טבעות אירוסין, בפגישה עם הרב, ובין כל אלו, עוד לנסוע ולחלק הזמנות לאורחים. אז שבוע לפני החתונה, שכבר הכל (כמעט) סגור לחלוטין. קחו חופש של לילה אחד ותחלקו אותו האופן אינטימי, בבית בלון או צימר, ואל תדברו על ענייני החתונה. רק תיהנו.
 חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא