תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

בחירת זהב לטבעת אירוסין

בחירת טבעת אירוסין היא אחת הבחירות החשובות והקשות לכל גבר, תכשיטים לרוב זה לא הצד החזק שלהם והמבחר הגדול שמוצע להם בחנויות המתמחות גורם להם לא פעם לבלבול.

איזה סוג של עיצוב בטבעת אירוסין לבחור? יהלום אחד מרכזי או אולי שילוב עם אבנים צדדיות? האפשרויות הן אין סופיות. אבל אנחנו נתמקד בבחירת הזהב לטבעת האירוסין.

כידוע יש שלושה גוונים של זהב: לבן, צהוב ואדום. הבחירה של צבע הזהב תלויה בשלושה גורמים: האישה וטעמה- כמובן שכל בחירת טבעת אירוסין סובבת סביב האישה וטעמה, בסופו של דבר היא זו שתענוד אותה למשך שנים רבות ולכן צריך לבדוק תחילה בתיבת התכשיטים שלה האם היא מעדיפה תכשיטי זהב צהוב או לבן, או בכלל אדום.

במידה והאישה היא בעלת טעם מגוון ותיבת התכשיטים שלה מעורבת עם צבעי זהב וכסף רבים אפשר לשאול אותה כדרך אגב, להראות לה תמונה של טבעת ולשאול אותה מה דעתה כך תוכלו לקבל ממנה חוות דעת בנוגע לסוג התכשיטים שהיא מעדיפה, אופציה שנייה היא לשאול את הנשים הקרובות בחייה, חברה טובה שלה, אימא שלה או אחותה, הן יוכלו להכווין אותך לגוון הזהב המועדף עליה.

היהלום- יהלומים לבנים שאנו מכירים מתחום טבעות אירוסין הולכים יד ביד עם כל גווני הזהב, אך במידה ואתה מעוניין לרכוש לה טבעת אירוסין ייחודית עם יהלומים בצבעים שונים כגון יהלומים שחורים, או אבן טופז, או יהלום פנסי (יהלום המגיע במגוון צבעים), עדיף להתמקד בזהב לבן או צהוב. זהב צהוב מתאים מאוד ליהלומים שחורים ומדגיש את יופיים הייחודי, לעומת זאת האבן רובי מתקבלת בצורה מיוחדת על גבי זהב להן, אבן ספיר וזהב צהוב מעניקה מראה עתיק ומרשים.

העיצוב- העיצוב של טבעות אירוסין הוא מתפרש על פני נישות רבות ומגוונות, יש טבעות ייחודיות, קלאסיות, וניטאג' ועוד. אבל בחירת זהב מתאימה מעניקה דגש ליהלומים על גבי הטבעת, לפעמים זהב לבן בולע את העיצוב והסידור של היהלומים לעומת זאת ישנם מקרים שזהב אדום או צהוב מקטין את מראה היהלומים.

מעצבי טבעות אירוסין יודעים בדיוק איזה צבע זהב מתאים לעיצוב של הטבעת שלהם, לכן כדאי לסמוך על דעתם המקצועית וכמובן לקחת בחשבון את טעמה של בת הזוג, ולחפש טבעות בצבע הזהב המועדף עליה.חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא