תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

היהלום שבטבעות אירוסין

איך הפך היהלום למוטיב המרכזי בטבעות אירוסין מה כל כך מיוחד באבן זו על פני אבני חן אחרות?

היהלומים נוצרו לפני מיליארדי שנים בתוך עומק האדמה, רוב היהלומים בם בני שלושה מיליארד שנים, והם מהווים שני שליש מגיל כדור הארץ. המבנה של היהלומים צורך תנאים מאוד מיוחדים הכוללים חשיפה לחומרים התומכים בפחמן במצבים שלטמפרטורות מאוד גבוהות ולחץ גבוה טבעי.

היווצרות של יהלומים באופן טבעי יכולה להתרחש רק במקום אחד בכדור הארץ, כ- 150-200 קילומטרים לתוך ליבת כדור הארץ הידועה כשכבת מעטפת חיצונית של כדור הארץ. במקרים נדירים שמתהווה התפרצות של סלעים מותכים, והתפרצויות של וולקנו קטנים אך חזקים נוצרים מעין קונוסים שמלאים בסלעי וולקנו המכילים מינרלים ולפעמים גם יהלומים, וכך יהלומים עולים לכיוון פני השטח ומתגלים בזמן כרייה וחציבה.

בעיר קימברלי בדרום אפריקה התגלה בשנת 1871 יהלום בגדול של 83.5 קראט, הכרייה באזור זה יצרה את המכרה היהלומים שנקרא "החור הגדול".

זאת הסיבה שיהלומים הם כל כך נדירים ויקרים, והשימוש ביהלומים כחלק בלתי נפרד מטבעות אירוסין הוא בדיוק מהסיבות האלה, נדיר למצוא אהבת אמת, והחוזק של היהלום שכידוע הוא האבן הכי חזקה בתבל, מסמל את החוזק של המערכת יחסים שעומדת לבוא בברית הנישואין הקדושה.

טבעות אירוסין הן מגוונות ומגיעות בהמון עיצובים שונים שכוללות שילוב של אבני חן שונות כגון: טופז, ספיר, רובי ועוד.. אך רוב האנשים מעדיפים את העיצוב של טבעת אירוסין קלאסית, טבעת נקייה שמדגישה את נוכחות היהלום. הייחודיות של היהלום מכול אבני החן הקיימות מדגיש את הייחודיות של הזוג העומד להינשא, ובמיוחד את האהבה שבן הזוג רוכש לבת זוגתו.

לא משנה באיזה בחירה של טבעת אירוסין או תכשיטים מדובר, ביהלומים לא ניתן לטעות, ותמיד בת הזוג תעריך את ההשקעה שבן הזוג העניק לה בבחירה של טבעת אירוסין, כך שהעיצוב הוא אכן אלמנט חשוב, אך הרגש שמאחורי הבחירה הינו חשוב יותר מהכול.חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא