תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

היסטוריית התכשיטים

אם נחפש במקורות נוכל לגלות שתכשיטים היו קיימים מאז ומתמיד (וליתר דיוק – לפני כ-100,000 שנים) תכשיטים נחשבו מאז ומתמיד למרהיבים, בעלי מראה יוקרתי ובעלי סטאטוס חברתי – סוציו אקונומי. בתקופות הקדומות נוצרו הם מחומרים שונים כמו למשל: עצים, עצמות ואפילו צדפות. עם הזמן, כמובן, החומרים השתנו ונעשו יקרים יותר ויותר וכללו בתוכם, בין היתר, מתכות, יהלומים, אבני חן וכדומה.
תכשיטים וסמלים
כיום, אנו נוטים לחשוב על תכשיטים כדרך נוספת לבטא את עצמנו בין אם מדובר על שרשרת מזהב, צמיד מזהב לבן או טבעת אירוסין אך בעבר (וכן, ניתן למצוא לכך הוכחות עד היום) תכשיטים אלו שימשו כסמלים מהעולם הרוחני וכן גם מהעולם הדתי, כמו לדוגמא: ענידת שרשרת עם סמל של מגן דוד או תליית חמסה בכניסה לבית. לצד כך, ניתן למצוא הוכחות מהעולם הרוחני כאשר אנשים רבים האמינו שעל ידי ענידת צלב ניתן יהיה להבריח ערפדים.
על פי מחקרים שונים שנעשו בנושא הנ"ל ניתן למצוא כי בימי הקדמונים תכשיטים נעשו מחומרים כמו: מציפורני ושייני בעלי חיים כאשר האמונה הייתה שהאדם העונד את התכשיט זוכה לכוחה של החיה. חשוב לציין שאצל כל תרבות התכשיטים מקבלים פירושים ומשמעויות שונות.
מכירות והחלפות
במהלך ההיסטוריה היה ניתן למצוא תרבויות העוסקות בסחר של תכשיטים וזה על מנת לרכוש מצרכים שונים כשהיה מדובר בעיקר על אנשים בעלי המעמד הבינוני ומטה. לצד תופעה זו היה ניתן למצוא תופעה נוספת בה אנשים מהמעמדות העליונים החליפו אביזרים יומיומיים (סיכות, אבזמים, חרוזים, כפתורים וכן הלאה) בתכשיטים.
כיום
כיום אנו יודעים שלתכשיטים יש חלק בלתי נפרד מחיינו בין אם מדובר על תכשיטים המהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב בגדים (כמו למשל: בגדים עם יהלומים או אבני חן) ובין אם מדובר על ענידת תכשיטים החל משעונים, צמידים, טבעות אירוסין קלאסיות (או טבעות אירוסין וינטאג') ועד עגילים וטבעות רגילות המתאימות גם לגברים. כיוון שלתכשיטים יש היסטוריה ענפה ניתן למצוא שלל של עיצובים נהדרים לכל סוגי התכשיטים. המחירים הרבה יותר אטרקטיביים וקהל הלקוחות נהנה מיופי מרהיב.
 


חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא