תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

הצעת נישואין לגברים

בעידן המודרני של היום ישנן לא מעט נשים שמציעות נישואין לגברים, אנו רואים שהרבה מנהגים משתנים עקב ההתפתחויות והשינויים בעולם הזוגיות, זוגות בני אותו המין ממשים את אהבתם וחוגגים במסיבת נישואין כך גם עולם הנשים התקדם בפן הפמיניסטי ומה שהיה מוכר לכולנו כמנהג האירוסין שבו הגבר מציע לבת זוגתו נישואין על ידי טבעת אירוסין השתנה, ונשים שרוצות להתקדם לשלב הבא בזוגיות לא מחכות ולוקחות יוזמה ומציעות לבני זוגם נישואין.

הבעיה מתעוררת כאשר צריך לקנות מתנה לגבר לרגל הצעת הנישואין. כשמדובר בנשים ידוע ומוסכם בכל העולם שהמתנה היא טבעת אירוסין. אבל האם גם יש טבעות אירוסין לגברים? כן! גם לגברים יש טבעות אירוסין ותכשיטים אחרים כמובן. אז איך נדע להתאים את המתנה המושלמת לבן זוגנו?

מתנת אירוסין לגבר נתאים לפי האופי שלו, בדיוק כמו שאצל נשים נהוג להתאים את טבעת האירוסין לאופי האישה כך גם אצל הגברים.

תכשיטים מועדפים- יש לשים לב איזה תכשיטים הגבר שלך מעדיף ועונד כדרך קבע, לדוגמא: רוב הגברים עונדים עגילים, כל גבר כמו האישה ישמח שיעניקו לו עגילי יהלומים. לעומת זאת ישנם גברים שמעדיפים טבעות, גם כאן ניתן לשלב יהלומים בטבעת כמו טבעות אירוסין של נשים אבל בעיצוב יותר גברי, הרבה גברים מעדיפים טבעת זהב עבה עם יהלום שחור שטבוע בתוך הטבעת. תליון מעוצב לגבר גם יכול להיות מתנה מאוד יפה, במידה ובן זוגך אוהב שרשראות מיוחדות.

מה עושים כשבן הזוג לא עונד תכשיטים? גם כאן יש פתרון, שעוני יוקרה, מתנה שכל גבר ישמח לקבל, שעון המסמל יוקרה של יצרני השעונים המובלים בעולם. לסיכום: לנו הנשים יש לא מעט עבודת מחקר לעשות לפני שאנו רוכשות לגבר שלנו מתנת אירוסין בניגוד לגברים שצריכים לחפש עיצוב נכון לטבעת המיועדת, לנו (נשים) יש לא מעט אפשרויות במבחר גדול של עיצובים כך שהבחירה שלנו קשה יותר, למזלנו ניחנו בכישרון מולד לקניות תכשיטים. קרא עוד על אינטרקליק טבעות אירוסין.חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא