תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

התאמת טבעת האירוסין לאופי בת הזוג

הרגע הזה בו הגבר מחליט להציע נישואין לבת זוגתו מעמיד גברים רבים חסרי אונים מול הבחירות שיש לבצע- איפה להציע? מתי? איך? ובכל הבחירות ישנה את הבחירה הקשה מכל, איזה טבעת אירוסין לרכוש לה ולאחר מכן מגיע הרגע (בהנחה שהיא אמרה "כן") של חיפוש אחר גן אירועים קטן או גדול לקיים בו את החתונה המיוחדת על הים.

התשובה לכל השאלות האלו נעוצה באופייה של בת הזוג, לפי האופי ניתן לקבל את ההחלטות הנכונות לדוגמא: בת זוג בעלת אופי מופנם וביישנית לא תרצה שתציע לה נישואין מול קהל, גם אם מדובר בחברים ובני משפחה, היא תעדיף משהו צנוע יותר, פרטי יותר אולי משהו בסגנון של ארוחת ערב רומנטית בבית. אופי בת הזוג הוא המפתח לכל החלטות ובבחירת טבעת אירוסין בפרט. להלן כמה דוגמאות:

טבעות אירוסין עדינות- יתאימו לבעלות אופי ביישני ומופנם, נשים אלו בדרך כלל אינו עונדות תכשיטים באופן קבוע ולרוב לבושות בצורה ספורטיבית, טבעת עדינה דקה עם יהלום יחיד מרכזי קטן באופן יחסי. טבעת זו מבטיחה להן את הדיסקרטיות שהן מעדיפות, על מנת שלא ייווצר מצב שכל מי שהיא מכירה יעצור אותה וישאל אותה, מה זאת הטבעת הזאת? את מתחתנת? מתי?

טבעת אירוסין קלאסית- טבעת זו כשמה כן היא מתאימה לנשים בעלות אופי קלאסי ורומנטי, ניתן לראות זאת על פי צורת הלבוש שלהן, לרוב יש להן תכשיטים בודדים ובעלי משמעות שהן עונדות בצורה קבועה, הטבעת עצמה מתאפיינת ביהלום מרכזי ובעל נוכחות ניתן לשלב יהלומים צדדים, אך הטבעת עצמה בעלת עיצוב נקי.

טבעת אירוסין מפוארת- מתאימה לנשים בעלות נוכחות שתמיד אוהבות להיות במרכז העניינים, לרוב הן לבושות לפי צו האופנה, יש להן חיבה מיוחדת לאקססוריז של מותגים נחשבים. הטבעת שהן יעדיפו הן טבעות בעיצובים בעלי נוכחות בשילוב של יהלום מרכזי גדול ויהלומים צדדים או כמה יהלומים מרכזים אשר ביחד נותנים תחושה של יהלום אחד גדול.

לסיכום: ,תמיד תוכל להוסיף לאפקט ההפתעה אלמנט מיוחד יותר כמו למשל הדפסות של בלונים מיוחדים עם כיתוב של "התינשאי לי" או הזמנת קריקטוריסט שייצור קריקטורות מעניינות וכל דבר אחר שנראה לך. בנוסף לפני הבחירה יש לשים לב יותר לפרטים הקטנים, צורת הלבוש, והאקססוריז שבת הזוג לובשת באופן יומיומי, בשילוב עם האופי שלה שבוודאי מוכר לכם טוב, תוכלו לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורה.חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא