תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

טבעות אירוסין ותעודות גמולוגיות

טבעת אירוסין מהווה סטאטוס חברתי. טבעת זו, במרבית המקרים, מוענקת על ידי החתן לבחירת ליבו. מנהג זה נחשב אמנם כמקובל מאוד בתרבות המערבית אך בפועל, ביהדות, אין כל חשיבות למנהג הנ"ל. בשל חוסר חשיבות טבעת האירוסין ביהדות, אין על מראה/עיצוב הטבעת כל הגבלה בניגוד לטבעת הנישואין אשר חייבת להיות חלקה ופשוטה.
 
טבעות אירוסין עם יהלומים
לפני הכול – מה הם בכלל יהלומים? ובכן, יהלומים הם בעצם קריסטל של פחמן והם נחשבים לחומר הגלם החזק ביותר בטבע. במידה ויש יהלום בעל סדקים או נזקים, הדבר יכול להיגרם רק על ידי יהלום אחר. הפרמטרים הקובעים את מחיר היהלום הם: גודל היהלום (כלומר, קארט), צבע היהלום, טוהר היהלום ונכן גם ניקיונו של היהלום.
 
לרוב, כשלקוח מגיע לחנות תכשיטים בכדי לרכוש טבעת  אירוסין הוא יבחר טבעת עם. ניתן למצוא מגוון של טבעות אירוסין מעוצבות המגיעות עם שיבוצי יהלומים, כמו לדוגמא: טבעת בסגנון טוויסט, טבעת אירוסין קלאסית (הסגנון הקלאסי), טבעת עם אבני צד, טבעת בסגנון "שלושה יהלומים" וכן הלאה. הדבר החשוב ביותר הוא קבלת תעודה גמולוגית!
 
תעודות גמולוגיות
אז מהי תעודת גמולוגית? תעודה זו הינה תעודה המופקת במעבדות חיצוניות ובלתי תלויות וזו, למעשה, מבטיחה שאכן מדובר על יהלום אמיתי ולא על חיקוי (באותה המידה כלה שתלך לטיפול מניקור תרצה לעבור טיפול אצל מניקוריסטית המחזיקה תעודת הסמכה של קורס מניקור מדופלם).  
תעודה זו צריכה להכיל את הפרמטרים הבאים: משקל, צורתו של היהלום, מידותיו, הערות שונות אודות היהלום, תרשים ובו הפגמים החיצוניים והפנימיים של היהלום.
מעבר לכך, תעודה זו צריכה להציג פרמטרים נוספים של דירוג צבע היהלום, רמת החיתוך, סימטריה, גודל הלקוח (כלומר, הגדרה אודות המשטח העליון של היהלום), אחוז העומק, רמת הצחצוח, איכותו של היהלום, עובי של ההיקף ורמת הפלורסנטיות. במידה והלקוח מגיע אל חנות ובה המוכר איננו מעניק תעודת גמולוגיות עבור תכשיטי היהלומים, מומלץ שלא לרכוש במקום זה כיוון שאין ערבות שהיהלום אכן מקורי או לחילופין אינו עבר בדיקה קפדנית.
 


חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא