תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה.

מה הופך טבעת אירוסין ליוקרתית?

ישנם סוגים שונים של טבעות אירוסין יוקרתיות, היוקרה שלהן באה לידי ביטוי בכמה גורמים: עיצוב רהבתני, יהלום בעל משקל גדול או שילוב של עיצוב מיוחד עם שיבוצי יהלומים איכותיים.

ניתן לרכוש טבעות יוקרתיות בחנויות תכשיטים מוכרות אך כדי ליהנות מאיכות גבוהה ומחיר טוב יש לקנותן בחנות מפעל לייצור תכשיטי יהלומים.

הצורך בבעל מקצוע מומחה בתחום היהלומים הוא משמעותי, בכדי להגיע למקסום יופיו של היהלום ולבנות סביבו את עיצוב הטבעת.

היהלום גולמי הוא בעל נתונים מסוימים מבחינת צבע, ניקיון, משקל וחיתוך.

הכישורים והידע של בעל מקצוע מתחום היהלומים מעניקים לו את היכולת לבצע שילוב נכון בין אבן מרכזית ליהלומים קטנים ועיצוב הטבעת. על מנת להגיע ליוקרה ופאר יש לתת דגש על דיוק בעיצוב ושימוש ביהלומים איכותיים.

מהם יהלומים איכותיים?

יהלומים איכותיים עומדים בראש הסולם מבחינת הפרמטרים השונים כגון:

משקל: משקל היהלום נמדד בקראט 0.2 גרם שווה ערך לקראט אחד. ככול שמשקל היהלום גבוה יותר כך מחירו גבוה יותר והוא נחשב כנדיר יותר.

צבע- מבחינת צבע היהלום יש כמה אפשרויות, היהלום הלבן נע בן צבע צהבהב לחסר צבע לחלוטין, בראש הסולם עומד חסר צבע לחלוטין יחד עם זאת ישנם יהלומי פנסי, יהלומים אלו מגיעים בצבעים שונים, והם נדירים ויקרים כמו יהלומים ולפעמים אף יותר. ביהלומים אלו בדיקת הצבע נעשית על פי עומק הצבע.

ניקיון- ברוב היהלומים יש פגמים שמקורם בזמן היווצרותם, יהלומים ללא פגמים כלל הם נדירים ביותר, ומחירם גבוה מאוד, לעומת זאת לפעמים הפגמים הם אלו שקובעים את צבע היהלום כדוגמת יהלומי פנסי, שצבעם המיוחד מקורו בתהליך ההיווצרות שלהם ומושפע מחומרים שונים שחדרו לתוך הפחמן והעניקו לו צבע מסוים. כלומר יש פגמים ההופכים את היהלום לנדיר יותר.

חיתוך- אומנות הליטוש והחיתוך נעשית תוך כדי התחשבות בפרמטרים שמנינו מעלה, החיתוך מעניק ליהלום את צורתו הסופית, ויש כמה צורות חיתוך שונות: עגול, מרובע, מלבני, אליפסי, טיפה, עין, לב וכדומה. . במיוחד שמדובר על טבעות אירוסין יוקרתיות לצורת החיתוך של היהלום המרכזי יש חשיבות גדולה למראה הטבעת הסופי.

לסיכום: טבעת אירוסין יוקרתית היא בהכרח יקרה יותר שכן משתמשים בנתונים הגבוהים ביותר ליצירת הטבעת בשילוב של עיצוב רהבתני. יחד עם העיצוב הייחודי ומפואר, טבעת זו יכולה לעבור בירושה מדור לדור ולכן ההשקעה הכספית היא לטווח ארוך.חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא