תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

טבעות אירוסין מיוחדות

כל גבר שמעוניין להציע נישואין לבת הזוג שלו רוצה לרכוש לה טבעת אירוסין מיוחדת במינה, משהו שעדיין לא ראו. ראשית עליי לציין שכל טבעת אירוסין היא מיוחדת במינה, כי היא מורכבת מחומר גלם הכי מיוחד שקיים בטבע, היהלום. 

עליכם לדעת שיהלומים הם שונים למרות שקשה להבחין בכך במבט חטוף, כל יהלום מגיע עם פרמטרים מיוחדים שלו שמייחדים אותו מכל שאר היהלומים.

טבעות אירוסין מיוחדות צריכות שיהיה בהן משהו שונה, מכיוון שרוב הגברים מעוניינים לרוכש טבעת עם יהלום השינויים שניתן לבצע הם: בחיתוך, או בעיצוב של הטבעת, יש אין סוף של עיצובים מיוחדים הן באופן השיבוץ של היהלומים, בחיתוך המיוחד של היהלום המרכזי, וכלה בעיצוב של הטבעת עצמה.

מעבר לעיצובים המיוחדים לאחרונה יותר גברים החלו לרכוש טבעות אירוסין עם יהלומים צבעוניים, יש סוג מסיים של יהלומים צבעוניים שנקרא יהלום פנסי, מדובר ביהלום שבזמן היווצרותו הושפע מצבעים שונים הקיימים באדמה וכך קיבל גוונים מיוחדים כמו: ורוד, אדום, כחול, חום, צהוב ועוד.

יהלומי פנסי הם נחשבים ליהלומים לכל דבר, כמו כן מחירם הוא כמחיר יהלומים מושפע מכמה פרמטרים הידועים בעולם היהלומים: צבע, משקל, ניקיון וחיתוך.

עוד נישה שהחלה לצבור תאוצה בעיצוב של טבעות אירוסין הוא שימוש ביהלומים שחורים, העיצוב הכי נפוץ של יהלומים שחורים בטבעות אירוסין הוא שיבוץ של היהלומים הנ"ל סביב היהלום המרכזי מה שמעניק חזות של פרח, אשר גורם לכל טבעות האירוסין להיות במקום אחד כמו כן ניתן לשנות את העיצוב של הצבעים, יהלום שחור או כחול במרכז וסביבו יהלומים קטנים לבנים. עיצוב זה נקרא דיאנה, על שם הטבעת המפורסמת של הנסיכה דיאנה.  כל טבעות האירוסין במקום אחד

השימוש ביהלומים מכל סוג בתכשיטים מעניק תחושת יוקרה לתכשיט, אם מדובר בעגילים, צמידים, שרשראות ותליונים, כאשר בראש הרשימה הזאת נמצאות הטבעות. בניגוד לשאר התכשיטים שלפעמים לא כל כך נראים לעין נמשל: עגלים שהשיער מסתיר אותם, טבעות הן תמיד נראות לעין, ולכן אחת הסיבות שגברים מעוניינים לרכוש טבעת יהלום בעלת נוכחות להצעת הנישואין, היא כי הם יודעים שכולם יסתכלו על הטבעת ויקשרו אותה לבן הזוג שרכש את הטבעת לבחירת ליבו. חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא