תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

הטבעת המיוחדת שהנסיכה דיאנה בחרה לעצמה מתוך המבחר שהנסיך צ'ארלס הציע לה גרמה לביקוש של טבעות אירוסין מיוחדות בשילוב אבני חן יקרות. הטבעת המיוחדת קיבלה את שמה של הנסיכה דיאנה, מאז שנות השמונים המוקדמות הרגע בו הנסיך ונסיכה צעדו לטקס הנישואין.

היום תוכלו למצוא שילובים שונים ומיוחדים של טבעות אירוסין עם אבני חן יקרות כגון: אמרלד, רובי וספיר, גם יהלום נחשב באבן חן יקרה. אבני החן היקרות מגיעות בשלל צבעים וגוונים ומוסיפות לטבעות האירוסין עוד מימד של ייחודיות.

מעבר לאבני חן יקרות ניתן למצוא גם יהלומים בשלל צבעים יהלומים אלו נקראים יהלומי פנסי, ומגעים בקשת רחבה של צבעים. מדובר ביהלומים מאוד נדירים בגלל הצבעים המיוחדים שהוא מקבלים בזמן היווצרותם.

טבעת האירוסין של דיאנה פתחה דלת לכל העיצובים המיוחדים שהיום ניתן לראות בחנות התכשיטים, במקרים מסוימים האבן חן היקרה מחליפה את היהלום הלבן המרכזי המוכר לכולנו, ולפעמים אבני החן היקרות משתלבות בעיצוב של הטבעת, לדוגמא: יהלום מרכזי וסביבו יהלומים שחורים, או אבני ספיר כחולות. המראה המיוחד נובע הן מהצבעים והן מהעיצוב.

לאבני החן מעבר ליופי יש גם משמעות מבחינת היהדות וסגולות המעניקות ברכה לזוג העמוד להינשא.

אבני החן לפי היהדות אבני החן שובצו גם בבגדיו של הכהן בזמן עבודת הקודש שלו בבית המקדש ובמשכן. לכהן הגדול היו שמונה בגדים שהיה לובש בזמן עבודתו בבית המקדש. אחד מהם היה חושן, החושן עשוי חוטי זהב, חוטי תכלת, חוטי ארגמן, תולעת שני ופשתן לבן. במרכז הבגד היו שנים עשר רבני חן יקרות: ספיר, יהלום, אודם, ברקת, לשם, פטדה, תרשיש, שהם, אחלמה, ישפה, שבו ונופך שעל כל אחת מהן היו חרוטים שמות השבטים.

לכל אבן חן יש סגולות שונות, והם תופסות עד היום מקום של כבוד ביהדות אך גם בנצרות ובבודהיזם (הדת ההודית) , בימים הקדומים של אירופה העניקו לאבני החן היקרות כוחות קסם וריפוי. ועד היום ישנן אבני חן שמיחסים להן תכונות ריפוי שונות לדוגמא: ספיר אחראית לצ'קרת הגרון לפי ההודים. יהלום מקושר לחודש אפריל, סימן להתחדשות והתחלות חדשות. רובי ואמרלד אחראיות לצ'קרת הלב לפי ההודים. אבני חן יקרות הן תוספת יפה לכל טבעת אירוסין ומשדרגת כל עיצוב לשונה ויוקרתי, אך גם בעלות משמעויות בדתות השונות.חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא