תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

טבעת אירוסין הבחירות והעובדות

כאשר אנחנו עומדים בפני ההחלטה המרגשת של הצעת נישואין לבת הזוג שלנו הדבר הראשון שקופץ לנו לראש זה טבעת אירוסין.

אז איך אנחנו יכולים לבחור טבעת אירוסין שתתאים לתקציב שלנו? הרי לא כולנו נולדנו להורים עשירים, ולא לכולנו יש חשבון עם פלוס מטורף בעובר ושב. רובנו אנשים שעובדים קשה וחוסכים שקל לשקל. אז איך כן לקנות טבעת אירוסין בתקציב שפוי?

להלן כמה דברים שצריך לדעת על טבעות אירוסין: מחירי הטבעות אירוסין נעים בין 800 שקלים ועד מאות אלפי שקלים במקרים קיצוניים. הטבעת אירוסין שכולנו מכירים מורכבת מיהלום מרכזי, אבל חשוב לדעת שבעידן המודרני של היום, ישנן בנות שיעדיפו אבן חן מסוג אחר ולאו דווקא יהלום. צריך לדעת מה הטעם של בת הזוג בכדי להתאים לה את הטבעת שהיא הכי תתחבר אליה. אז הרשו לי להרחיב קצת על כל קריטריון של הבחירה:

מחיר- כמו שציינתי טווח המחירים של טבעות אירוסין הוא עצום, אבל חשוב לדעת שהמחירים הכי זולים הם בטווח האלף ?. חשוב לקחת זאת בחשבון, כי אתם לא יכולים להגיע לחנות בתקווה שתמצאו טבעת יהלום ב 250 ? (זה לא יקרה).

יהלומים- יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת על יהלומים על מנת שלא תיפלו על מוכרים נוכלים שמנסים "לעקוץ" אתכם, אז חשוב לקרוא קצת על יהלומים, לדעת מאיזה קריטריונים נקבע מחיר של כל יהלום, איפה אפשר לחסוך, ואיפה לא כדי לחסוך, איפה עדיף לקנות כמו בכל קנייה רכישה ישירות מהיצרן תוזיל משמעותית את הקנייה, איפה יושבות חנויות היצרן, איזה מהן בעלות וותק והמלצות, להתייעץ עם משפחה וחברים שקצת מבינים, שעמדו במצב של רכישה כזו ויכולים לתרום לכם קצת ידע בתחום.

טעמה של בת הזוג- הכול מסתכם בבת הזוג הרי כל הידע שצברת על טבעות אירוסין ויהלומים הינו על מנת לקנות לה את הטבעת המושלמת עבורה. יש לשים לב (אם לא שמת לב עד עכשיו), מהו סגנון הלבוש היום יומי שלה, האם היא הולכת עם לבוש ספורטיבי, אלגנטי, יוקרתי, אופנתי.. יש הרבה קטגוריות בדיוק כמו שיש הרבה קטגוריות לטבעות אירוסין בעיצובים. לפי סגנון הלבוש של בת הזוג יהיה לך הרבה יותר קל להתאים לה את עיצוב הטבעת. מה גם שהיום יש נשים שמעדיפות אבן חן שונה ולא יהלום, מדובר לרוב בנשים בעלות אופי מוקצן ולא סטנדרטי שיעדיפו טבעת שונה ולא קונבנציונלית. אז בשבילך (בן הזוג), יש לא מעט עבודה לעשות על מנת לבחור טבעת מושלמת עבורה.חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא