תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

יהלומים שחורים

 
יהלומים, מאז ומתמיד, הצליחו לשבות את לבבותיהם של נשים מכל רחבי העולם ובשנים האחרונות ניתן למצוא גם גברים רבים שהתאהבו באבנים הבוהקות. אחד מסוגי היהלומים הפופולאריים ביותר אלו הם היהלומים השחורים, שבשנים האחרונות הפכו למוכרים יותר ויותר וזאת בזכות חשיבותם של התכשיטים בעולמנו לצד תצוגות האופנה המשתמשות ועוטרות את בגדיהם ביהלומים מגוונים.
 
יהלומים שחורים – השאלות הנפוצות
אנשים רבים שואלים שאלות פופולאריות בנושא יהלומים שחורים כאשר אחת השאלות שנשאלות פעמים רבות היא: האם בכלל מומלץ ומשתלם לרכוש יהלומים מהסוג הנ"ל? התשובה לשאלה זו מתחלקת לשניים, כלומר, אם מדובר על יהלומים עבור השקעה עתידית, הדבר לא כל כך מומלץ.
לעומת זאת, אם מדובר על יהלומים שחורים המגיעים בתוך טבעות אירוסין, צמידים, שרשראות וכן הלאה, הרי שהדבר נחשב כמאוד מומלץ בשל המראה הייחודי והמרהיב שהתכשיט מקבל בעקבות כך. למרות היופי הייחודי של היהלומים השחורים, תכשיטים אלו נחשבים כזולים יותר (יכולים הם להיות זולים עד כ-85%). 
 
שאלה נוספת הנחשבת כנפוצה בקרב רוכשים פוטנציאליים היא השאלה האם היהלומים הללו בכלל אמיתיים? חשוב להבין שיהלומים אלו עשויים מחומר הנקרא: קריסטל פחמני, משמעות הדבר שיהלומים אלו אמיתיים לכל דבר. עם זאת, במידה ומעוניינים לשבצם בתוך טבעות אירוסין מיוחדות הרי שבלתי ניתן לצפות מיהלומים שחורים אלו שינצנצו כמו יהלומים לבנים.
 
בחירת יהלומים שחורים
חשוב לדעת מספר דברים טרם בוחרים יהלומים שחורים, כמו: ככול שמדובר על יהלום שחור בעל ברק חיצוני רב יותר, כך איכות היהלום טובה יותר (לעומת יהלומים לבנים שהברק שלהם מגיע מפנים היהלום ומקרין החוצה). חשוב לשים לב למספר דברים עקרוניים: ליטוש איכותי ואחידות הצבע, שניהם קובעים את מחירו של היהלום.
 
פרט נוסף שחשוב לקחת לתשומת הלב טרם רוכשים יהלום מהסוג הנ"ל היא האפשרות שמא מדובר על יהלום צבוע אז מהם יהלומים צבעונים? מדובר על יהלומים אמיתיים לכל דבר אבל אלו הם יהלומים שאינם שחורים במקור אלא יהלומים בצבע לבן שעברו צביעה מיוחדת ובשל כך הינם שחורים. מחירם, בעקבות טיפול זה, צריך להיות נמוך מבדרך כלל. 
כאמור הדבר בדיוק אותו הדבר גם שאתם מחפשים מדביר אינטרקליק מקצועי להשגת הדברה טבעית וירוקה בביתכם.
 


חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא