תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

עיצובים שונים של טבעות אירוסין

אנשים הנמצאים רגע לפני קבלת ההחלטה החשובה בחייהם (בחירת טבעת אירוסין) לעיתים קרובות, הולכים מעט לאיבוד בעקבות המבחר הרב הנפרש בפניהם. אם בעבר, מבחר התכשיטים בכלל ומבחר טבעות האירוסין בפרט הסתכם בכמה עיצובים בודדים, הרי שכיום ניתן למצוא עולם מגוון ומרהיב של עיצובים המתאימים לכל כיס.
 
אז מהם עיצובי טבעות האירוסין אותן ניתן למצוא הן בארץ והן בעולם? ובכן, ניתן למצוא מגוון של עיצובים, כמו לדוגמא:
 
• טבעת אירוסין קלאסית – אחת הטבעות שטבעו את יופיין בעולם התכשיטים היא הטבעת הקלאסית. מתכת הטבעת הינה פשוטה, ללא עיטורים מיוחדים ובמרכזה ניתן למצוא יהלום גדול אחד המרכז את מלוא תשומת ליבו של הלקוח. טבעת זו נחשבת "כשילוב מנצח" לא רק בשל העובדה שהיא מתאימה לכל סגנונות הלבוש אלא גם בשל העובדה שהיא נחשבת כפופולארית שנים לאחר רכישתה.
 
• טבעות מעוצבות– בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד חוזרות לאופנה טבעות האירוסין בעלות שלושת היהלומים. מדובר על טבעות עדינות יותר המשלבות בתוכן נגיעות עיצוב עכשוויות. כמו כן, טבעות אלו אינן חייבות להגיע דווקא עם "שלושה יהלומים" אלא גם עם אבני חן. בדרך כלל, טבעות אלו מגיעות גם עם חישוקים כפולים. בנוסף אליהן, ישנם עיצובים חדשניים של טבעות אירוסין הבאים לידי ביטוי בזויות היהלומים, בגדלים, צורות החישוקים וכן האלה.
 
• טבעות אירוסין עם יהלומים צבעוניים – אם בעבר רכישת טבעת אירוסין בעלת יהלום שהוא לא לבן (חסר צבע)  הדבר היה נחשב למעשה נועז. כיום מדובר על רכישה מקובלת ואהובה על ידי לקוחות רבים. טבעות אלו יכולות להגיע בשילוב עם יהלומים בצבע לבן או יהלומים צבעוניים (יהלומים שחורים, ורודים, צהובים וכן הלאה).
 
• נושא הנחשב כבלתי נפרד מעולם העיצובים (בתכשיטים בכלל ובטבעות האירוסין בפרט) הוא בחירת המתכת של הטבעות עצמן. המתכות הפופולאריות ביותר כיום הן זהב צהוב או זהב לבן, טבעות פלטינה ולעיתים גם טבעות העשויות מגולדפילד. כמו כן מיתן כיום לבצע קניית זהב לעיצוב תכשיטים מהייצרנים המורשים בתחום.
 
מה חשוב לזכור?
אחד הפרטים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת חיפוש  טבעת אירוסין הוא הטעם האישי של הכלה לעתיד. טרם הרכישה יש לברר מהו טעמה האישי ורק לאחר מכן לגשת לחנויות התכשיטים, בטוחים יותר ויודעים באופן מוחלט איזה סגנון בא בחשבון. בחברת אינטרקליק יעזרו לכם בבחירת טבעת האירוסין.
 


חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא