תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

צרכנות נבונה ברכישת טבעות לפני חתונה

אחד הדברים המשמעותיים ביותר בחיים הוא רגע ההצהרה על הכוונה להינשא ולאחר מכן, החתונה עצמה שמבשרת על הקמת המשפחה שבדרך. ולמרות שמדובר ברומנטיקה לשמה, הרי שבסופו של גם כאן משקיעים לא מעט כסף, בבחירת טבעות האירוסין והנישואין לבני הזוג. כמובן שאין הדבר אומר כי חייבים לשחרר רסן ולא להתנהג כצרכנים נבונים, וכאן נקבל מספר טיפים כיצד לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

רכישת טבעות אירוסין ונישואין תחת קורות גג אחת
רבים מבצעים הפרדה ברורה בין המקומות לרכוש בהם טבעות אירוסין ונישואין. הסיבה לכך נעוצה ב- 2 עובדות עיקריות :
•    חנויות תכשיטים רבות מתמחות בסוג מסוים של טבעות (אירוסין או נישואין).
•    טעם אישי – קשה מאוד למצוא חנות אחת בה שתי הטבעות המשמעותיות ביותר יהיו מתאימות לטעמינו.

התוצאה הסופית בהתנהלות מעין זו היא בזבוז משאבי זמן וכמובן כסף רב. לכן, הדרך הטובה ביותר להתנהל מבחינה צרכנית לפני חתונה היא רכישת טבעות אירוסין ונישואין באותו המקום. היכן, אם לא בחנויות התכשיטים? ובכן, סטודיו לעיצוב טבעות נישואין ואירוסין יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם. כל סטודיו שכזה הוא מעבר לחנות תכשיטים סטנדרטית, שמחיריה כוללים את עמלת התיווך על הזהב והאבנים הטובות ובה כל העיצובים מגיעים מוגמרים ללא יכולת שינוי או ביצוע התאמה אישית. סטודיו איכותי יהיה מופעל ע"י תכשיטן יצירתי ומיומן שלמעשה מתכנן יחד עם בעלי השמחה המאושרים את הטבעות עליהן חלמו, כאלו שיתאימו לאופי העיצובי שלהם ולעיסוק. רכישת שתי הטבעות באותו המקום תוזיל ללא ספק בעלויות מבחינת ההנחה שייתן בעל הסטודיו על הקנייה כמו גם שפעמים רבות ניתן לתכנן את טבעת האירוסין בצורה כזו, שתתאים גם לשמש כטבעת נישואין. החפצים בכך "חוסכים" רכישת זוג טבעות נוסף בתור טבעות נישואין, יכולים לשבץ אותם לאחר מכן באבנים יפות, לחרוט על גביהן וכו'.

חשוב מאוד להקדיש מחשבה בסכום הסופי אותו תהיו מוכנים להשקיע ברכישת טבעות לפני חתונה שכן המגוון אדיר וכך גם האיכויות. בנוסף, התקשרות עם סטודיו/חנות/תכשיטן בעלי מוניטין הינה הכרחית על מנת שתוכלו לקבל תעודה רשמית של סוג התכשיט והרכבו ולהיות בטוחים כי קיבלתם תמורה מלאה לכספיכם. שיהיה בהצלחה!חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא