תכשיטי ספירים

טבעות אירוסין, טבעות יהלומים, תכשיטי זהב, תכשיטי אבני חן, ישר מהיבואן לצרכן.

שפה:

חייגו עכשיו:

טל': 1700-700-407
סלולארי: 050-9513143

ברוכים הבאים לתכשיטי ספירים

3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

יחד עם זאת יש יהלומים שקיבלו מעמד מיוחד בגלל ציבעם או גודלם הייחודי.

להלן שלושת היהלומים המפורסמים ביותר בעולם:

יהלום HOPE

יהלום כחול בעל משקל 45.52 קראט אחרי ליטוש, וצורה אגסית. היהלום נכרה בדרום הודו במאה ה-17. לאחר גלגולים שונים ברחבי העולם וסחר בין מדינות היהלום הגיע אל מלך צרפת וקיבל את הכינוי "היהלום הכחול הצרפתי". לואי ה-14 הראשון ממלכי צרפת שהיהלום הגיע לידיו דאג לשבץ את היהלום בענק מיוחד על גבי השרשרת המלכותית היהלום עבר בירושה עד למלך לואי ה-16 אך במהלך המהפכות בצרפת במאה ה-18 נגנב היהלום המפורסם וכמה שנים לאחר מכן הגיע למלך ג'ורג' הרביעי, לאחר מותו נמכר היהלום עקב חובות גדולים. והגיע למשפחת אצולה בריטית וכך קיבל את שמו יהלום הופ על שם המשפחה. גם המשפחה הנ"ל הגיע לחובות כספיים ונאלצה למכור את היהלום המיוחד הכחול. היום היהלום מוצג במוזיאון הלאומי להיסטוריה בעיר וושינגטון בעקבות תרומה של הארי וינסטון סוחר יהלומים מפורסם שהיה בעליו הקודמים. אנשים רבים מאמינים שמדובר ביהלום מקולל בגלל נסיבות המוות של בעליו הקודמים והחובות הכלכליים אליהם נקלעו.

יהלום TAYLOR-BURTON

יהלום עצום בגודלו 240.8 קראט (לפני ליטוש), בעל רמת ניקיון הכי גבוהה בעולם IF, כלומר היהלום ללא פגמים (נתון נדיר). היהלום נכרה ב-1966 בדרום אפריקה ונקנה על ידי הארי וינסטון היהלום איבד ממשקלו בזמן הליטוש ל- 69.42 קראט היהלום עבר ליטוש וחיתוך לצורת טיפה. היהלום נרכש על ידי ריצ'ארד ברטון (שחקן קולנוע בריטי) בשנת 1969 לטובת שיבוץ של טבעת אירוסין מיוחדת לשחקנית המפורסמת אליזבת' טיילור. השניים התגרשו עשר שנים לאחר מכן ואליזבת' טיילור העמידה את הטבעת אירוסין המפורסמת למכירה. הקונה ביקש להישאר בעילום שם. הטבעת זכתה למקום של כבוד מתוך כמה טבעות אירוסין מפורסמות כמו טבעת האירוסין של הנסיכה דיאנה ועוד.

יהלום 555

יהלום בעל משקל של 555.55 קראט ו- 55 פאות. מדובר על יהלום פנסי נדיר בצבע שחור ובתוכו יהלומים אדומים. היהלום נכנס לספר השיאים של גינס ב- 2006 כיהלום הגדול ביותר בעולם. היהלום עבר ליטוש במשך כמה שנים שהסתיים ב- 2004. עבודת הליטוש התבצעה על ידי אמן ישראלי בתחום היהלומים בשם רן גורנשטיין. את ההשראה לעיצוב צורת היהלום לצורת חמסה קיבל האמן הישראלי בזמן השבעה של הוריו, הוריו שהיו מיודדים עם מלך ירדן האמינו בשלום בארץ ישראל ועל כן העיצוב המיוחד בצורת חמסה, כמו כן כל מאפייניו של היהלום קשורים לספרה 5.חזרה

טיפים שלנו כדי שלא תוכל לטעות!

טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות אירוסין יוקרתיות הן טבעות בעלות מראה עשיר ומפואר ומשמשות כמתנת אירוסין מושלמת לכל אישה. 

המשך לקורא
3 היהלומים המפורסמים בעולם

כל יהלום הוא מיוחד במינו. יהלומים הם אבני חן יקרות ונדירות ואין יהלום דומה ליהלום אחר, בתכונותיו וצורתו. 

המשך לקורא
טבעת אירוסין בעלת אבן חן יקרה

טבעות אירוסין בשילוב אבני חן יקרות סחפו אחריהן את נשות העולם.

המשך לקורא